Obsah,


cz
MŮJ ÚČET

0položek

Celkem za : 0 Kč

Pokladna

Jak si ZDARMA zapůjčit robotický vysavač NEATO


Půjčíme Vám robotický vysavač NEATO až na 10 dní zcela ZDARMA!

Jako protihodnotu Vás slušně poprosíme o úhradu vratné kauce ve výši 10 000,- Kč.

Máte zájem? 
Stáhněte si formulář Dohoda o vypůjčce, vyplňte a pošlete na email info@toprobotics.eu a my se Vám ozveme.

Slibujeme, že nezaplatíte ani korunu za dopravu nebo dobírku, a že vám kauci vrátíme v plné výši neprodleně po obdržení vysavače zpět za předpokladu, že vysavač vrátíte ve stavu, v jakém jsme vám jej vypůjčili, čistý a v kompletním balením. S běžným opotřebením a se škrábanci od nábytku počítáme a nebudeme vás tím obtěžovat.

Druhá možnost je, že si koupíte úplně nový vysavač a v případě, že s ním nebudete spokojeni, využijete práva na vrácení věci do 14 dnů bez udání důvodu.

V tomto případě také slibujeme, že když nám vysavač vrátíte v nepoškozeném a kompletním obalu, s veškerým příslušenstvím
(i opotřebeným), tak Vám také nebudeme účtovat žádné penále a bez komplikací vám vaše peníze vrátíme! S běžným opotřebením a se škrábanci od nábytku počítáme a nebudeme vás tím obtěžovat, ale prosím chovejte se k NEATU s úctou.

Máte zájem si Neato půjčit? Rádi Vám vyhovíme…  
Stáhněte si formulář Dohoda o vypůjčce, vyplňte a pošlete na email info@toprobotics.eu a my se Vám ozveme.

 

Dohoda o výpůjčce věci:

a) Zájemce, dále jen "Vypůjčitel" si vybere model vysavače a sdělí firmě Top Robotics s.r.o., dále jen "Půjčitel", adresu pro doručení vypůjčené věci.

b) Půjčitel vystaví Vypůjčiteli proforma fakturu pro platbu vratné kauce.

c) Půjčitel se zavazuje, že nebude Vypůjčiteli účtovat žádný poplatek za přepravu vypůjčené věci nebo za platbu dobírkou.

d) Za vypůjčenou věc zaplatí Půjčitel vratnou kauci ve výši 10 000,- Kč na základě proforma faktury vystavené Vypůjčitelem. Platba vratné kauce je možná předem převodem z účtu nebo dobírkou při převzetí vypůjčené věci. 

e) Půjčitel se zavazuje vysavač předat Vypůjčiteli ve stavu způsobilém k řádnému užívání.

f) Vypůjčitel je na základě této dohody oprávněn vysavač bezplatně užívat po dobu 10 kalendářních dní, a to výhradně v souladu s návodem k použití. Vypůjčitel není oprávněn přenechat vysavač k užívání jiné osobě nebo subjektu.

g) V případě prodlení s vrácením vysavače zaplatí Vypůjčitel smluvní pokutu ve výši 100,- Kč za každý i započatý den prodlení. Zaplacením smluvní pokuty není dotčen nárok na případnou náhradu škody.

g) Vypůjčitel je povinen vysavač chránit před poškozením, ztrátou a zničením. Vypůjčitel je povinen vysavač vrátit ve stavu v jakém jej přijal, vyčištěný, s příslušenstvím a v původním kompletním obalu.

h) V případě vrácení poškozeného vysavače má Půjčitel nárok na náhradu škody.

i) Po dohodě nebo po uplynutí 10 kalendářních dní od doručení vysavače Vypůjčiteli sjedná Půjčitel na své náklady kurýra, který u Vypůjčitele vysavač vyzvedne.

j) Půjčitel je neprodleně po přijetí vypůjčené věci povinen vrátit kauci na účet Vypůjčitele, nejpozději do 7 kalendářních dnů.

k) V případě že se Vypůjčitel rozhodne pro zakoupení nového vysavače, oznámí to Půjčiteli. V tomto případě se Půjčitel zavazuje, že neprodleně po obdržení vypůjčené věci vystaví Vypůjčiteli řádný daňový doklad ve výši kupní ceny požadovaného zboží. Vratná kauce 10 000,- Kč bude započtena vůči vystavenému daňovemu dokladu a Vypůjčitel uhradí rozdíl převodem nebo dobírkou při převzetí zakoupeného zboží. 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace